8. máj 2024 | Ingrida
| 15°C

Béčko v tabuľke už tretie

3. LIGA - VÝCHOD. Futbalisti B -tímu MŠK Žilina v 11. kole privítali na hlavnom štadióne košickú Lokomotívu. Po kvalitnom výkone zvíťazili rozdielom triedy a v aktuálnej tabuľke sa zásluhou lepšieho skóre posunuli na tretiu priečku.

15.10.2013 | 15:56

ŽILINA B – LOKOMOTÍVA KOŠICE 4:0 (1:0)

Góly: 73., 81. Hrbek, 20. Klec, 55. Švikruha. ŽK: Kavka, Bič, Rentko za Košice.

ŽILINA B: Holec – Repáň, Lončík, Perexta, L. Ďuratný, Švikruha (76. M. Zuziak), Mravec, Klec, T. Ďurica, Jasenovský (82. Tlachač), Dedič (63. Hrbek).

Od úvodných minút boli domáci lepším mužstvom, vypracovali si šance, ale do polčasu využili len jednu. V 20. min. L. Ďuratný centrom našiel hráča U – 19 Kleca, ktorý spoza šestnástky mieril presne k tyči. Švikruha v úvode druhej časti zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Oživenie prišlo po striedaní Dediča za Hrbeka. Tomu stačila necelá polhodinka, aby vsietil dva góly. Zaklope Hrbek aj na dvere A mužstva? Pýtajú sa viacerí...

Ostatné výsledky 11. kola: Ružiná – Lipany 1:0 (1:0). Martin – Dolný Kubín 1:1 (0:0). Námestovo – Kremnička 1:0 (1:0). Vranov n. Topľou – Poprad 0:3 (0:1). Moldava n. Bodvou – Trebišov 3:1 (3:1). Prešov B – Humenné 0:0. Bardejovská Nová Ves – MFK Košice B 1:3 (0:1).

16. Bardejovská N. V. 11 2 1 8 10:24 7

Program 12. kola – sobota 19. októbra o 14.00 h: Humenné – Bardejovská N. Ves, Poprad – Moldava n. B., Ružiná – Martin, nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Lipany – MFK Košice B, Lokomotíva Košice – Prešov, Trebišov – Žilina B, Kremnička – Vranov n. T., D. Kubín – Námestovo.