Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

5. august 2020 | Hortenzia
| 19°C

Hudobná

Formácia 4D v Sixx Music Clube v Čadci

Už 21.9. vystúpi 4D (Čistychov, DNA, Mišo Biely, Gbod) v novootvorenom štýlovom klube Sixx v Čadci. Ten krstila ikona slovenskej hudobnej scény Rytmus a už od otvorenia priťahuje svojou kvalitou a hudobnou produkciou viac a viac ľudí, nielen z Čadce, aj zo Žiliny a okolia.

17.09.2013 | 16:27

 

Už 21.9. vystúpi 4D (Čistychov, DNA, Mišo Biely, Gbod) v novootvorenom štýlovom klube Sixx v Čadci. Ten krstila ikona slovenskej hudobnej scény Rytmus a už od otvorenia priťahuje svojou kvalitou a hudobnou produkciou viac a viac ľudí, nielen z Čadce, aj zo Žiliny a okolia.

 

Klub každý piatok organizuje tematické party a každú sobotu live koncerty rôznych známych interpretov. Od otvorenia (23. 8.) už stihol pritiahnuť viac ako 2500 ľudí. Klub je špeciálny pre náročnú klientelu, ktorá vie oceniť kvalitu. Najbližšie sa môžete tešiť na live koncert formácie 4D, ktorá príde na špeciálne pozvanie od majiteľov klubu Roberta Jaroščiaka a Michala Kršku.


Prečo práve 4D?


Robo Jaroščiak: Chalani prijali pozvanie veľmi radi, už sa za tie roky dlho poznáme a hrali u nás už niekoľko krát v Smerr Music Clube a v Boonker Clube v Žiline, či už sólo alebo ako formácia Názov Stavby. V poslednej dobe sa im veľmi darí na hudobnej scéne a ľudia ich chcú.


Čím je klub Sixx zaujímavý?


RJ: Klub sa zameriava na širokú škálu návštevníkov, ktorí sa radi bavia, či už na reprodukovanú hudbu alebo live koncerty. Je to klub na úrovni, špeciálne navrhnutý na takéto typy eventov a má svoju úroveň. Je od +18 rokov. Nachádza sa na dobrom mieste a Čadca je pre nás nový trh, kde sme sa rozhodli expandovať.


Aké akcie do budúcna plánujete v Sixxe?


RJ: V pláne je veľmi veľa akcií, program a eventy sú podobné, aké boli v Smerr Music Clube a v Boonker Clube, len s menšou obmenou. Prispôsobujeme sa miestu a ľudom v Čadci a podľa toho organizujeme akcie a voláme interpretov, ktorí tam ešte nehrali alebo hrali veľmi dávno. Čadca dlho nemala priestor, klub a miesto, kde by mohli vystupovať počas ich turné. Teraz ho už má. Do konca roka tu vystúpia live ešte Majk Spirit s H16, Kali, Zóna A, Ben Cristovao, Dj Yaksha, Zverina, Shomi a ďalší. V budúcom roku je toho ešte viac.


Prečo klub krstil Rytmus?


RJ: Je to podľa mňa jasný predstaviteľ úspechu vo svojom odbore, má vynikajúci talent na to, čo robí, a hlavne má vynikajúci marketing. Vie, ako veci predať a my takisto. A, samozrejme, je to môj kamarát, ktorý krstil aj náš prvý hudobný klub - Smerr Music Club - a bez váhania prijal pozvanie pokrstiť aj naše druhé „dieťa“ - Sixx.

 

Text foto: Rytmus je krstným otcom music clubu Sixx.


 

P-717

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod