27. apríl 2024 | Jaroslav
| -3°C

Kobylky znova bez bodov

Prvý domáci duel sa žilinským florbalistom na vlastnej palubovke nevydaril. Bratislavskému celku Lido podľahli síce tesne, no do tabuľky si žiadny bod nepripísali. Šancu zmeniť túto nelichotivú bilanciu budú mať tento víkend v Košiciach, kde sa stretnú s miestnym ATU.

30.09.2020 | 19:52

3.kolo extraligy

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina - Lido Bratislava 4:5 (0:1, 2:2, 1:2), góly kobyliek: Baránek 2, Miške, Franek.

Zostava: Šuška Jak., Hazucha - Tulák, Ftorek, Baránek, Kelbel, Miške, Kuka, Šuška Ján - Mirt, Škvarna, Gavlák, Hruška, Franek, Málus, Jančo S., Vrábel, Sedlák, Matejička, Jančo M.. Tréner: Veneny.

Vo vyrovnanom zápase v ktorom sa striedalo vedenie na oboch stranách boli úspešnejší hostia z Bratislavy, ktorí si vytvorili v záverečnej tretine dvojgólový náskok, ktorý dokázali korigovať kobylky v poslednej minúte zápasu na konečných 4:5. Kobylky opäť doplatili na nepremieňanie šancí a hrubé individuálne chyby, z ktorých sa musia poučiť do nasledujúcich zápasov.

1.       Nižná 3 3 0 0 0 0 30:13 9

2.       Prešov 3 3 0 0 0 0 27:12 9

3.       Florko Košice 3 3 0 0 0 0 28:17 9

4.       1. FBC Trenčín 3 3 0 0 0 0 22:15 9

5.      ATU Košice 3 1 0 0 0 2 24:18 3

6.       Z. Bystrica 3 1 0 0 0 2 19:17 3

7.       Lido BA 3 1 0 0 0 2 15:16 3

8.       AS Trenčín 3 1 0 0 0 2 11:14 3