Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

26. september 2023 | Edita
| 14°C

Komentáre

KOMENTÁR - ŽIVOT JE ZMENA

Milí naši čitatelia, s príchodom roka 2023 vstupujeme aj my v Žilinskom večerníku do novej etapy, ktorá presne 27. februára napíše už svoj 32-ročný príbeh. A to je vskutku na regionálne médium úctyhodný vek. Život je ale neustála zmena, a tak sme na ceste stále nových, veríme, že podnetných a krásnych príbehov spolu s vami.

09.01.2023 | 23:07

Spoločnosť eviduje rastúce ceny na každom kroku vrátane zvýšenia cien energií, papiera či služieb. I preto sme sa museli rozhodnúť pre mierny nárast ceny Žilinského večerníka o 0,35 centov na vydanie vrátane DPH. Ubezpečujem vás, milí čitatelia, že ako šéfredaktor, budem stále hľadať ďalšie nové spôsoby, ako uspokojiť vaše nároky v pomere k cene. Už tento týždeň si okrem aktuálnych udalostí v regióne môžete zasúťažiť o skvelé a hodnotné ceny v novoročnej súťaži, ktorú sme pripravili v spolupráci so slovenskou spoločnosťou Orava. Pripravujeme aj špeciálnu bonusovú ponuku k predplatnému  a odmeníme verných čitateľov. Od februára vám bude naša redakcia prinášať oveľa rozšírenejšie spektrum rubrík, kde si nájdete okrem tradičného spravodajstva, politiky, regiónov, kultúry či športu, navyše rôzne zaujímavosti a novinky. 

Uvedomujeme si, že vzhľadom na dobu internetu a nárastu fenoménu sociálnych sietí vám chceme v printovej verzii poskytovať exkluzívny materiál, ktorý nikde inde nenájdete. Hoci s úsmevom tvrdím, že občas si pripadám po každej uzávierke ako hotový kúzelník, tak vždy pre vás vykúzlime niečo zaujímavé, aby ste boli s naším obsahom spokojní. Veríme, že nám napriek ekonomickej situácii zachováte vašu priazeň aj naďalej, lebo bez vás by to celé nemalo zmysel. Na oplátku môj prísľub, že budeme každý týždeň stáť na vašej strane, slušných spravodlivých ľudí, ktorí rovnako ako naša redakcia, milujú Žilinu i celý Žilinský región. Nikdy z boja voči zlu či nespravodlivosti neuhneme, budeme objektívni, autentickí a nezávislí. My tieto noviny milujeme, pre mňa osobne sú jedinou vernou priateľkou a už asi aj manželkou. Každý týždeň sa nám spoločne čosi krásne narodí.

Avšak verte mi, dávame do toho všetko, čo je v nás. Nie každý týždeň sa to podarí na jednotku s hviezdičkou, no verte, že na konci dňa sa nikdy, ale nikdy nevzdáme, pretože to robíme s láskou pre vás! Žilinský večerník je súčasťou života niekoľkých generácií ľudí a tieto príbehy budú určite písať ďalšie pekné pokračovanie...

 

Juraj Vnuk - šefredaktor

Autor: - r -

Foto: Ľubomír Rendár

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod