Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

27. september 2023 | Cyprián
| 6°C

Spravodajstvo

Svoju životnú lásku si našli v žilinskej nemocnici

Máj, lásky čas si pripomenuli aj v žilinskej nemocnici. Viacerí tu natrafili na svojho životného partnera.

01.05.2022 | 10:32

Dnešný prvomájový sviatok je tradičnou oslavou lásky i práce. A práve v práci našli svoju životnú lásku aj niektorí žilinskí zdravotníci.  "Všetkých síce na fotkách neuvidíte (je ich omnoho viac), no pár z nich sa nám podarilo zastihnúť, zladiť ich časové harmonogramy a na malú chvíľku sa stať súčasťou nielen ich profesionálneho, ale tiež súkromného života," predstavila páriky žilinská nemocnica.


Katka a Milan Komorášovci
Manželmi sú 18 rokov a ak práve nemajú nasadené rúška, okamžite ich spoznáte podľa veľkých úsmevov. Obaja pracujú ako rádiologickí technici na našom oddelení rádiodiagnostiky, Milan už 27 rokov a Katka 16.


 


Monika a Milan Mrázikovci
Svoje "áno" si povedali pred 25 rokmi, kedy už obaja pracovali v žilinskej nemocnici. Monika je neoddeliteľnou súčasťou našich operačných sál na detskej chirurgii ako skvelá sestra inštrumentárka, pracuje u nás od roku 1995. Pán manžel Milan je zase špičkovým lekárom na oddelení neurochirurgie, v našom tíme pôsobí od roku 1996.


 

Barbora a Karol Šafekovci
Na detskej ortopédii pracuje aj výborný lekár Karol Šafek, náš tím rozšíril ešte v roku 2006. O 6 rokov neskôr k nemu pribudla aj talentovaná pani doktorka Barbora, ktorá sa stará o pacientov na oddelení urológie. Slovo dalo slovo a manželmi sú od roku 2018.


 

Janka Uríčová a Branislav Barčiak
Obaja partneri majú poriadne rýchle a stresové pracoviská, Janka je "naša" už 7 rokov a aktuálne ju môžete stretnúť na úrazovej chirurgii. Braňo zase bravúrne zvláda akútne situácie na urgentnom príjme a v našej nemocnici pracuje 12 rokov.


 

Nataliia a Kostiantyn Shkliarovci
Výnimočný manželský pár lekárov posilnil naše interné oddelenie len nedávno - v roku 2020 a 2021, no manželmi sú krásnych 16 rokov.


 

Autor: - r -

Foto: Archív FNsP

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod