Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

27. november 2021 | Milan
| -3°C

Zaujalo nás

V najnovšom vydaní Žilinského večerníka si prečítate:

Najzaujímavejšie témy jednotlivých rubrík z najnovšieho vydania č. 24/2020

08.06.2020 | 13:20

Dva poslanecké kluby zaZA a Spojený poslanecký klub odprezentovali požiadavky, ktoré majú pri výmene majetkov medzi žilinskou radnicou a spoločnosťami podnikateľa Georgea Trabelssieho. Mesto priznalo, že žiadna dohoda možno nakoniec nebude.


Farská veža opäť s krížom! Súčasťou časovej schránky, ktorá bola minulý týždeň spolu so zrekonštruovaným krížom a makovicou osadená na najvyššom bode Farského kostola, je aj Žilinský večerník. Čo všetko sa v nej ešte skrýva? Aký odkaz sme zanechali našim potomkom?


Nepochopiteľné zahustenie a ohrozovanie životných podmienok. Desiatky obyvateľov z komplexov Europalace a The Cube na Vlčincoch sú proti plánovanej výstavbe. Tvrdia, že o nej nevedeli. Pochybil stavebný úrad?


Denne z ulíc vyzametajú tony odpadu. Firma, ktorá pre mesto zabezpečuje čistenie komunikácií, reagovala na tvrdenia, že Žilina je špinavá.


Aktivisti pokračujú vo zveľaďovaní Frambora. Inšpekciu životného prostredia upozornili na čiernu skládku, ktorú vlastník pozemkov nezlikvidoval dôsledne, hoci mu to inšpekcia nariadila.


Desať rokov na hrade Hričov! Dobrovoľníci z občianskeho združenia, ktoré zachraňuje stredovekú zrúcaninu nad Hričovským Podhradím, oslavujú desaťročnicu. Hrad vraj návštevníci po rokoch nespoznávajú.


Žilinského speváka Tomáša Bezdedu čaká netradičné leto. Popri speváckej dráhe sa vrhne aj na hereckú kariéru.


Otvorená spoveď futbalového brankára Dominika Holeca. Od myšlienok na koniec kariéry sa vyšvihol až do Sparty Praha.

Ďakujeme, že nás čítate :)

Autor: - r -

Foto: archív

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod