24. apríl 2024 | Juraj
| 2°C

Domáca víťazná rozlúčka so sezónou

Žilinskí volejbalisti odohrali svoj posledný domáci duel, keď uplynulú sobotu hostili Trnavu. Fanúšikovia si v druhom zápase prišli na svoje, keď mohli vidieť kvalitný volejbal so šťastnejšou koncovkou pre žilinské farby.

27.03.2023 | 19:06

17.dvojkolo I.ligy mužov

VO AC UNIZA Žilina - Hit Truni Trnava 0:3 (-23,-19,-19) a 3:2 (-22, 15,-22, 25, 13)

Zostava: Minárik, Jančura, Brňák, Gréč, Kincl, Ilchenko, libero: Ľ. Kysela ( striedali: Šoltés, Chovančík)
Tréner: Zdenek Hauer.

Zdenek Hauer, tréner: „V prvom zápase sme s papierovo silnejším súperom dokázali držať krok iba v prvom sete kde sme podľahli v koncovke setu 23:25. Zvyšné dva sety už boli v jasnej réžii súpera. Dostali nás pod tlak servisom a my sme nedokázali efektívne zaútočiť. V druhom zápase sme dokázali na súpera spraviť tlak, zlepšili sme hru v poli a vyšlo to. Víťazstvo sa nerodilo ľahko, zápasy s Trnavou sú vždy vyrovnané a plné emócii. Pevne verím, že diváci ktorých bolo naozaj dosť si prišli na svoje, videli zaujímavý volejbal s množstvom dobrých výmien. Vytvorili spolu s naším spíkrom Maslom výbornú atmosféru, za čo im patrí jedno veľké ďakujeme.“

Tabuľka po 34.kole:

1.      Trenčín                34          27          7             92:28     84

10.   Nové Mesto         34          7             27          34:86     22

Najbližší program – posledné dvojkolo súťaže: 2. apríla (nedeľa) od 11.00 Komjatice – Žilina.

Autor: - r -