Žilinský Večerník

17. apríl 2024 | Rudolf
| 4°C

Tlačové správy

Posledné voľné byty z úrody Jabloní. Kto skôr príde, ten skôr berie.

Obľúbený bytový projekt v Bytči je už takmer vypredaný. Aj vďaka výhodným fixným cenám bez navýšenia o infláciu, atraktívnej polohe či vysokému bytovému štandardu.

30.12.2022 | 18:56

Hovorí sa, že o dobrú úrodu je vždy veľký záujem a platí to aj pre bytčianske Jablone. Takmer všetky byty si už našli svojich majiteľov, v ponuke ostávajú len posledné z nich. A čomu vďačia Jablone za taký veľký záujem?

Fixné ceny bez inflačnej doložky

Okrem zdravého, bezpečného a pokojného prostredia hovorí v prospech Jabloní hneď niekoľko finančných argumentov. Tým najdôležitejším sú výhodné fixné ceny. Jablone ako jeden z mála bytových projektov nepridávajú do kúpno-predajných zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že ako kupujúci nadobudnete byt za pevne stanovenú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu. To vám zároveň výrazne uľahčí prístup k hypotekárnemu úveru. 

Hypotéka hneď po rezervácii bytu

Ďalším finančným argumentom v prospech Jabloní je hypotéka, ktorú si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu, teda ešte pre kolaudáciou. Aké to má výhody? Zafixujete si tak súčasné nižšie úrokové sadzby a nemusíte sa báť, že úroky v ďalších mesiacoch porastú. Vďaka tomu ušetríte. V tejto súvislosti však treba upozorniť na jednu dôležitú vec. Odborníci sa zhodujú, že hypotéky budú už budúci rok drahšie a podmienky sa budú sprísňovať. Oplatí sa preto poponáhľať.


 

Zasadené v atraktívnej lokalite

Jablone sú situované v atraktívnej lokalite Thurzove sady, ktorá sa rozvíja ako plnohodnotná mestská štvrť s komplexnou občianskou vybavenosťou. Do centra Bytče je to iba dve minúty autom, pohodlne sa tam ale dostanete aj pešo alebo na bicykli. Priamo na dosah máte nielen pešiu zónu, ale tiež škôlky, školy, úrady, obchodné strediská, zdravotné zariadenia, kino, knižnicu aj športoviská. Z vášho nového bytu to bude blízko aj do prírody. Z jednej strany máte Javorníky, z druhej strany Strážovské vrchy a neďaleko nádherné Súľovské skaly. Jablone sú skrátka „zasadené“ v zdravom a pokojnom prostredí, kde ste zo všetkých strán obklopení prírodou.

Do Žiliny autom už za 10 minút 

Vynikajúcu polohu Jabloní umocňuje perfektné napojenie na diaľnicu, odkiaľ sa dostanete všade, kam potrebujete. Časové údaje hovoria jasnou rečou. Autom sa do Žiliny dostanete cca za 10 minút, do Považskej Bystrice takisto cca za 10 minút, do Púchova cca za 20 minút a do Kysuckého Nového Mesta cca za 18 minút. To sú informácie, ktoré potešia najmä tých, čo dochádzajú do týchto miest za prácou, nákupmi, kultúrou či za príbuznými. Okrem polohy však Jablone lákajú aj samotnými bytmi.


 

Značkové vybavenie interiéru

Interiéru nových bytov budú dominovať produkty a zariadenia popredných svetových výrobcov. Za všetky spomeňme podlahy renomovanej rakúskej značky EGGER. Ďalej stoja za zmienku obklady a dlažba od španielskej spoločnosti PAMESA CERAMICA, ktorá je najväčším výrobcom keramických produktov v Európe. Pozornosť si tiež zaslúžia interiérové dvere od spoločnosti POL-SKONE a v neposlednom rade umývadlové, sprchové a vaňové batérie nemeckej značky Hansgrohe.

Do nového bytu už budúci rok

Ani tým sa ale výpočet výhod nekončí. Kto sa teraz poponáhľa, môže sa do svojho nového bytu nasťahovať už v roku 2023, na kedy je naplánovaná kolaudácia. Nemusíte dlho čakať a váš sen o novom bývaní sa o pár mesiacov stane realitou. Navyše, v zložitých časoch sa vždy oplatilo „vložiť“ finančné prostriedky do nehnuteľností. Takto investované peniaze spravidla nestrácajú na hodnote, práve naopak, časom sa môžu výrazne zhodnotiť. Inými slovami povedané, teraz je ten správny čas na novú nehnuteľnosť.

Posledné byty, posledná šanca

V ponuke Jabloní ešte stále nájdete komfortné jedno-, dvoj-, troj- a štvorizbové byty s praktickými dispozíciami, priestranným balkónom na poschodí alebo predzáhradkou na prízemí. V projekte je tiež zabezpečený dostatok parkovacích miest pre bezproblémové parkovanie. Odporúčame pritom využiť tohtoročné ceny, pretože cenník Jabloní sa v budúcom roku môže meniť. Čím skôr si vyberiete, tým to bude pre vás výhodnejšie.

Viac na www.jablone.sk

Zdroj: PR

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod