Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

24. júl 2019 | Vladimír

Hudobná

ŠLEHA krstí svoj album, príďte sa pozrieť

Vsobotu 29. júna sú všetci záujemcovia pozvaní na verejný krst debutového CD albumu kapely ŠLEHA, ktorého producent je Juraj Kupec. Uskutoční sa v Country Saloone Belá pri Terchovej o 19. h.Pre verejnosť je vstup voľný.

24.06.2013 | 15:04

V hlavnom programe vystúpi Katarína Ivanková, speváčka a herečka účinkujúca v Národnom divadle a Radošínskom naivnom divadle, s tanečnou skupinou SENS. Okrem nej sa predstaví majster sveta v kulturistike Ľubomír Maliňák a, samozrejme, nebude chýbať ani koncert samotnej rockovej skupiny ŠLEHA.
 

Pozvanie prijali aj členovia Radošinského naivného divadla, členovia exhibičného futbalového klubu MUFUZA a osobnosti z kultúrnej oblasti ako Henry Toth, členovia skupiny TEAM, Ján Hangoni z YPS, skupiny AYA, Desmod, moderátorka TV Óčko Magdaléna Wroňková a ďalší. Album pokrstí Ivan Válek zo skupiny TEAM a po ukončení hlavného programu bude pokračovať voľná zábava s hudobnou skupinou „Nemôžem povedať“ z Martina.
 

Kapela Šleha sa stretla zhruba pred rokom. Túto formáciu tvorí spevák Juraj Janček, basgitarista Vlado Kubala, gitaristi Ľubomír Mazák a Lukáš Piala a bubeník Peter Mydlo. Ich videoklip k singlu Je mi ľúto koluje na Óčku i na španielskom MTV.

-r-

Horúce kreslo
DNES ZAJTRA PIATOK
16 °C
22 °C
24 °C
zilinskyvecernik_monitor_prod