Žilinský Večerník

13. júl 2024 | Margita
| 15°C

Zdravie a životný štýl

V Žiline je otvorené E-fit štúdio, ktoré vám pomôže schudnúť, spevniť svalstvo a cvičiť efektívnejšie

Pod pojmom E-fit si možno ako prvé predstavíte, že sa jedná o cvičenie prebiehajúce doma a vy cvičíte online s trénerom cez počítač. Nie je to tak. E-fit je prístroj, ktorý pracuje prostredníctvom technológie EMS (elektro-svalová stimulácia), čo znamená, že ide o súbežnú stimuláciu svalov celého tela.

27.05.2021 | 11:37

Metódu elektrickej stimulácie svalstva možno poznáte z kozmetických salónov, kde v ležiacej polohe absolvujete ošetrenia daných partií tela s účinkom redukcie tuku a spevnenia ochabnutého svalstva. S prístrojom E-fit však oddych na ležadle nečakajte. Práve spojenie vykonávania jednoduchých cvikov s elektrickou stimuláciou svalstva dosahuje desaťkrát väčší účinok vo vývoji svalstva a v spaľovaní tukov, ako keby ste tieto dve činnosti robili zvlášť.

Okrem toho s prístrojom E-fit prebieha tréning všetkých svalových skupín súčasne. Vďaka elektrickým impulzom prebieha 30-40 mikro-stiahnutí svalov za sekundu vo všetkých dotknutých partiách. Popri tom všetkom sú vaše svaly v tomto napätom stave ďalej stimulované aj vykonávanými základnými cvičeniami, čo znamená cca 36 000 stiahnutí svalstva po celom tele! A to všetko v priebehu 20 minút.

 

„20 minútové cvičenie s E-Fit prístrojom sa rovná bežnému cvičeniu 1,5 hodiny v posilňovni!“Aké sú ďalšie výhody tréningu s pomocou EMS?

Okrem stimulácie celého tela, spaľovania tukov a cieleného posilňovania, cvičenie s pomocou EMS zlepšuje cirkuláciu krvi (prekrvenie podkožného tkaniva a pokožky), eliminuje celulitídu, zrýchľuje metabolizmus, podporuje rozhýbanie lymfatického systému, redukuje kĺbovú záťaž, zlepšuje držanie tela vďaka aktivácii hlbokých svalov a v neposlednom rade prispieva k znižovaniu bolestí chrbta. Cvičenie je vhodné aj ako rehabilitácia pri poruchách pohybových orgánov, po operáciách chrbtice, po športových úrazoch a svalových natiahnutiach.


 

 

„Počas celého tréningu je klient pod dozorom len osobného trénera (bez obecenstva).“

 

Pre koho je cvičenie s E-fit vhodné?

·       Pre všetkých, ktorí radi cvičia v súkromí.

·       Pre osoby nad 15 rokov, primerane k fyzickej kondícii.

·       Pre ľudí s nedostatkom času.

·       Pre všetkých, ktorí chcú tréning na mieru podľa vlastného tempa.

·       Pre všetkých ľudí, ktorí chcú schudnúť a cielene spaľovať tuky.

·       Pre športovcov na zvýšenie výkonu a posilňovanie zanedbávaných svalových partií.

·       Pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť objem svalstva.

·       Pre ženy, ktoré chcú eliminovať prejavy celulitídy.

 

Ako prebieha E-fit tréning?

V E-Fit štúdiu nepotrebujete okrem uteráka na osprchovanie nič. Dostanete bavlnený tréningový úbor, na ktorý vám tréner oblečie špeciálnu E-fit vestu a E-fit šortky, ktoré potom pripojí k E-fit prístroju.

Pred a počas tréningu dostanete hypotonický nápoj Hypofit, ktorý vám dodá všetky potrebné minerály, ktoré vypotíte. 

Na úvod tréningu vás tréner oboznámi o priebehu tréningu, na ktorom ste sa po vzájomnej dohode dohodli. Na začiatok spravíte niekoľko cvikov na zahriatie organizmu a E-Fit tréning sa môže začať.

Postavíte sa do základného postoja a tréner vám vysvetlí a nastaví intenzitu elektrických impulzov na jednotlivých svalových partiách. 20 minútový tréning prebieha pod neustálym dozorom osobného trénera, s maximálnou pozornosťou zameranou na správnosť vykonávaných cvikov. Na koniec tréningu absolvujete krátku relaxáciu celého tela.

Po skončení tréningu dostanete bielkovinový nápoj ProteinFit 80 na regeneráciu svalstva.

Celý E-Fit tréning, vrátane prezliekania a sprchy, Vám zaberie cca 45 minút.

 

„E-Fit je certifikovaným lekárskym prístrojom najvyššej kvality. Naši klienti dosahujú veľké úspechy a preto by sme radi ponúkli aj Vám možnosť stať sa členom komunity E-Fit!“
 

Ďalšie služby, ktoré v našom E-Fit štúdiu ponúkame:

·       Osobné poradenstvo v oblasti výživy a zdravia.

·       Predaj výživových doplnkov slovenskej značky Kompava.

·       Zostavenie jedálnička na mieru.

·       Individuálne tréningové a nutričné plány.

·       Pre verných zákazníkov členské zľavy a výhodné permanentky.

·       Pre zákazníkov E-Fit štúdia zľava 12% na výživové doplnky.

 

 VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=QSRGjCJ4n1g

 

A kde nás nájdete?


 

 

E-fit štúdio nájdete na Národnej ulici číslo 7 v Žiline.

Po pešej zóne na ľavej strane smerom od obchodného centra Mirage. Vstup do budovy vedie cez hlavné dvere do Ľudovej jedálne a štúdio sa nachádza na 1. poschodí. Ideálne parkovanie je v obchodnom dome Mirage (2 hod parkovné zdarma). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky 0901 722 022 alebo mailom [email protected].

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Autor: - r -

Zdroj: PR

Foto: archív

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod