Šport | 15.05.2013 09:59
Futbalová blamáž v podaní Bytče – prišli len siedmi
Futbalisti Bytče v predohrávke 30. kola zvíťazili v stredu 8. mája nad posledným Zvolenom o gól. Na regionálne derby 23. kola Majstrovstiev regiónu STRED do Strážova pricestovalo len sedem hráčov, čo je na najvyššiu stredoslovenskú súťaž pomerne zahanbujúce, až priam dehonestujúce. Po 15 minútach počet hráčov hostí klesol pod sedem a hlavný arbiter stretnutie ukončil. Plný bodový zisk z dvoch zápasov si pripísali futbalisti Dolnej Tižiny/Tepličky nad Váhom.
















