29. marec 2024 | Miroslav
| 12°C

Bytčica na Orave s ôsmimi kartami

V 19. kole štvrtej ligy skupiny SEVER sa futbalisti Bytčice predstavili na ihrisku tabuľkového súpera v Oravskej Jasenici. Pokiaľ domáci v priebehu zápasu nevideli ani jednu kartu, hráči Bytčice až osem, sedem žltých a jednu červenú

30.04.2013 | 13:11

STRÁŇAVY – LIETAVSKÁ LÚČKA 0:0
ŽK: Cetera, L. Janči – Závodník, Sventek.

Stráňavy: Kollár – Lončík, Belaník, Syrovátka, M. Ondák, M. Janči (77. J. Ondák), L. Janči (46. Chasník), Kosa, Čuraj, Cetera, Kiš (64. Remek).

Lietavská Lúčka: Holiš – Tvardek (60. Pupiš), Papajčík, Knapec, Závodník, Sventek, Hudek, Zuzula (82. Dlhopolček), Turský, Baranovič, Hroza (46. Beňadig).

Domáci, ktorí sú na opačnom konci tabuľky ako Cementári, začali aktívnejšie. V 5. min. Cetera zo siedmich metrov mieril len do brvna. V priebehu prvého polčasu si vypracovali aj viac šancí, ale dobrá defenzíva hostí čelila ich náporu. Lúčania sa spoliehali len na protiútoky, ale ani oni neboli efektívni. V druhom polčase sa hralo prakticky na jednu bránku. Cementárov však podržal brankár
Holiš, ktorý má najväčšiu zásluhu na bezgólovej remíze.

LIPTOVSKÝ HRÁDOK – MAKOV 0:2 (0:1)
Góly: 44. Planeta, 81. Číž. Bez ŽK.

Makov: Dička – Bezák, Korček, M. Pavlica, Číž, Kucej, Planeta, Putorík, Barčák, Ljubenovič (90. Turtak), Šustek.

KYSUCKÝ LIESKOVEC – TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA 4:0 (1:0)
Góly: 50., 56. Šebík, 32. Ľ. Horecký, 78. P. Horecký. ŽK: Minarčík – Krištofík, Koťka, Rendko.

Kysucký Lieskovec: Kasman – Minárik, Zuziak, P. Horecký, Mihalda, Povinec (67. Mrenka), Ľ. Horecký, Minarčík, Vajdík (76. Smatana), Šebík, Povinec.

Domáci podali zatiaľ najlepší výkon sezóny a zaslúžene vyhrali.

ORAVSKÁ JASENICA – BYTČICA 2:0 (0:0)
Góly: 53. Palič, 70. Mihálik. ŽK: Majsniar, Koštialik, Král, Dietrich, Malich, Podhradský, Morvay. ČK: Majsniar (všetci Bytčica).

Bytčica: Malich – Baleja, Drahno, Podhradský, Majsniar, Dietrich (75. Králik), Matejka, Král, Morvay, Wtorek, Koštialik (61. Palvan).

OSTATNÉ VÝSLEDKY 19. KOLA:

Vrútky – Trstená 0:0.

Tvrdošín – Oravské Veselé 3:0 (0:0), Sirota, Palider, Zboroň.

Streda 1. mája o 10.30 h:
T. Štiavnica – Bytčica, L. Lúčka – Tvrdošín, Rosina – Or. Jasenica, Stráňavy – L. Hrádok, Vrútky – K. Lieskovec, Makov má voľno, Trstená – Or. Veselé predohrali (2:0).