Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies. ×

Žilinský Večerník

4. jún 2020 | Lenka
| 17°C

Spravodajstvo

V najnovšom vydaní Žilinského večerníka si prečítate:

Najzaujímavejšie témy jednotlivých rubrík z najnovšieho vydania č. 45/2019

04.11.2019 | 13:20

Dvanásťročná Lenka z Chorvátskeho Grobu bude môcť opäť normálne fungovať, a to vďaka žilinským lekárom. V Žiline absolvovala operáciu, aká na Slovensku doteraz nemá obdoby.

V Parku Ľudovíta Štúra na Bôriku konečne pribudli toalety pre návštevníkov. Budú tam však umiestnené len dočasne. Prečo?

Žilinská radnica opäť hľadá hlavného architekta, a to formou pracovnej ponuky. Aké kritériá musí spĺňať budúca hlava mestskej architektúry? Bude mať mesto tentokrát väčšie šťastie?

Revízia Hričovského kanála je ukončená. Kanál sa opäť zalieva vodou. Aké ďalšie tajomstvá sa 17 rokov skrývali na jeho dne?

Mosty na Vlčincoch sú v havarijnom stave. Mesto pripravuje ich rekonštrukciu.

Varínska „križovatka smrti“ opäť na pretrase! V regióne spisujú petíciu na jej prebudovanie na kruhový objazd. Správca nateraz chystá len jej „drobné“ úpravy.

V pondelok k nám docvála Martin na bielom koni. Aké tradície sa spájajú s týmto ľudovým sviatkom? Vyspovedali sme 90-ročnú pamätníčku.

Basketbalisti žilinskej Slávie dosiahli v minulom týždni v domácom prostredí striedavé úspechy. Najskôr zdolali nepríjemnú Prievidzu, ale v sobotu bol nad ich sily majstrovský bratislavský Inter.

Prajeme príjemné čítanie :-)

Autor: - r -

Foto: archív

Najnovšie vydanie
Predplatné
zilinskyvecernik_monitor_prod